TEHTUD TÖÖD | Autokerede kiletamine

TOYOTA HILUX

Antud auto sai ostetud metsas jahil käimiseks, mille tõttu vajab auto tavapärasest enam kaitset. Nii saigi kogu kere üle kiletatud läbipaistva Xpel Ultimate Plus kilega. Lisaks paigaldasime juba varasemalt soetatud kongikatusele 3M1080-G344 Gloss Liquid Copper kile, et muuta see uue autoga sama tooni.

MERCEDES-BENZ GLC

See Mercedes-Benz sai Kileprofi meeskonna käe all täielikult uue välimuse. Lisaks kogu kere toonkilega kiletamisele, värvisime ka mustjas-hallid struktuursed plastikdetailid läikiva musta värviga ning kiletasime ka kõik klaasid toonkilega. Kere katsime Diamond Red tooni kilega.

VOLKSWAGEN CALIFORNIA

Volkswagen California sai kogu kerele kaitsva kile. Uhiuus matkabuss vajas kaitsekilet eelkõige selle funktsioonist tulenevalt – läbides erinevaid maastikke on oht, et teedel lendavad kivid ning looduses erinevad oksad ja taimed kahjustavad sõiduki värvi. Kuna auto värvi ei olnud soovi muuta, siis sai valitud läbiapistev Xpel Ultimate Plus kile.

CADILLAC CT6

Selle Cadillaci mudeli näol on tegemist tõelise haruldusega Eestis. Vaid viiest autost kahega on Kileprofil olnud au töötada. Seekord oli kliendi sooviks katta vaid enim kuluvad osad autokerest – esituled, uksepakud, pagasiruumi laadimisala ning ukselinkide ümbrus. Lisaks katsime ukseklaasid ning tagaklaasid toonkiledega.

KIA STINGER

See Kia Stinger sai kogu kerele kaitsva Xpel kaitsekile. Lisaks kiletasime Kia märgid velgedel, pagasiluugil ning  kapotil Xpel Black kaitsekilega. Toonkiledega said kaetud ka sõiduki klaasid.

KIA STINGER

See uhiuus Kia Stinger sai veel enne linnatänavatele vuramist kaetud kaitsva kerekilega ning lisatud ka mustad disainelemendid. Kere kiletamiseks kasutasime 3M 2080-G15 Gloss Bright Yellow kilet ning disainelementideks 3M 2080-G12 Gloss Black kilet. Töö valmis koostöös A&T Sport ning Viking Motorsiga.

LAMBORGHINI HURACAN EVO 2020

See uus Lamborghini Huracan EVO sai kogu esiosale kaitsva kile. Lisaks kapotile kiletasime ja esistange, esitiivad ja küljepeeglid. Kasutasime Xpel Ultimate Plus kaitsekilet.

MERCEDES BENZ G-klass

Antud töö puhul saime teha midagi tavapärasest veidi erinevamat. Nimelt oli kliendil soov autovälimust täielikult muuta, et see sobiks hästi maastikul sõitmiseks ja jahil käimiseks. Valitud sai 3M 2080-SB12 Shadow Black matt tekstuurne kile, millega katsime kogu autokere.

PORSCHE TAYCAN

See sinine Porsche Taycan oli kiletamise hetkeks sõitnud vaid 5000 km, ent teedel lendavate kivide, tolmu ja prahi tõttu olid autol juba esimesed pindmised kriimud. Edasiste kahjustuste vältimiseks sai auto esistange, kapott, esituled, esitiivad, lingialused ja tagastange laadimisala kiletatud Xpeli kaitsekilega. Kui auto juba töökojas oli, siis kliendi soovil kiletasime ka tagaklaasi Per15 toonkilega.

Shares