TEHTUD TÖÖD | Autokerede kiletamine

PORSCHE PANAMERA

Selle Porsche Panamera puhul saime teostada täieliku välimuse muutuse. Kogu kere sai kaetud 3M Matte Dark Grey kilega, et sellele anda matt-hall välimus.

TOYOTA YARIS

Antud auto puhul anti meie meeskonnale võimalus loovus valla lasta. Eelseisva Mannergu võidusõidu puhul vaja see Yaris uut ja omanäolist ilmet. Lisaks tavapärasest erinevale disainile saime selle auto puhul olla ka keskkonnasõbralikud ning disain valmis täielikult kilede ülejääkidest.

TOYOTA HILUX

Taas jõudis meieni üks Toyota Hilux, mis vajas oma otstarbele sobilikku välimust. Jahiautoks soetatud oranž Hilux väljus meie töökojast täiesti uue välimusega. Avery Satin Black kilega saavutasime soovitud poolmati musta välimuse ning tänu valitud kilele on ka autokere paremini kaitstud maastikul sõites.

BMW i8

Selle auto puhul peame eelkõige tänama toredat klienti, kelle julged ideed on põnevaks väljakutseks ka meie meeskonnale. Nii saigi sellele BMW’le antud täiesti unikaalne välimus. Soovitud tulemuse saavutamiseks kasutasime Hexis kilet.

SUUSABOKS

Alati polegi vaja autol endal uut kilet, vaid mõnel autoga koos käival tarvikul. Nii jõudiski meieni üks autoomanik, kellel oli suusaboks, mille välimus kohe kuidagi ei klappinud auto endaga. Leidsime autovärvile vastava kile ning andsime suusaboksile uue välimuse.

KIA STINGER

Taas jõudis meie töökotta üks Kia Stinger, millele saime paigaldada täismahus uue disainkile. Valitud sai 3M 2080 Gold Dust Black kile, mis andis autole kergelt sädeleva mulje. Üsna vähelevinud kile ehk tänaval teist sellist vastu ei sõida.

MERCEDES BENZ V-klass

See Mercedes sai värske ettevõtte brändingu tänu disainkiledele. Koostöös disaineriga sai loodud vastavalt ettevõtte sümboolikale sobiv kujundus ning kasutades 3M 2080 seeria kilet sai see ka autol teostatud.

BMW X6

See uus must BMW X6 sai kogu kerele disainkile, millega muutsime auto välimust täielikult. Valitud sai sätendav beež toon, mille saavutasime Avery Sand Sparkle kilega. Kaetud sai kogu kere kuni väikseimate detailideni välja ning selleks said küljest võetud isegi uksed, et tehtud saaksid ka uksevahed ja uksesisud. Töödeks kulus kaks nädalat.

MERCEDES BENZ G-klass

Antud töö puhul saime teha midagi tavapärasest veidi erinevamat. Nimelt oli kliendil soov autovälimust täielikult muuta, et see sobiks hästi maastikul sõitmiseks ja jahil käimiseks. Valitud sai 3M 2080-SB12 Shadow Black matt tekstuurne kile, millega katsime kogu autokere.

LAMBORGHINI HURACAN EVO 2020

See uus Lamborghini Huracan EVO sai kogu esiosale kaitsva kile. Lisaks kapotile kiletasime ja esistange, esitiivad ja küljepeeglid. Kasutasime Xpel Ultimate Plus kaitsekilet.

KIA STINGER

See uhiuus Kia Stinger sai veel enne linnatänavatele vuramist kaetud kaitsva kerekilega ning lisatud ka mustad disainelemendid. Kere kiletamiseks kasutasime 3M 2080-G15 Gloss Bright Yellow kilet ning disainelementideks 3M 2080-G12 Gloss Black kilet. Töö valmis koostöös A&T Sport ning Viking Motorsiga.

TOYOTA HILUX

Antud auto sai ostetud metsas jahil käimiseks, mille tõttu vajab auto tavapärasest enam kaitset. Nii saigi kogu kere üle kiletatud läbipaistva Xpel Ultimate Plus kilega. Lisaks paigaldasime juba varasemalt soetatud kongikatusele 3M1080-G344 Gloss Liquid Copper kile, et muuta see uue autoga sama tooni.

MERCEDES-BENZ GLC

See Mercedes-Benz sai Kileprofi meeskonna käe all täielikult uue välimuse. Lisaks kogu kere toonkilega kiletamisele, värvisime ka mustjas-hallid struktuursed plastikdetailid läikiva musta värviga ning kiletasime ka kõik klaasid toonkilega. Kere katsime Diamond Red tooni kilega.

VOLKSWAGEN CALIFORNIA

Volkswagen California sai kogu kerele kaitsva kile. Uhiuus matkabuss vajas kaitsekilet eelkõige selle funktsioonist tulenevalt – läbides erinevaid maastikke on oht, et teedel lendavad kivid ning looduses erinevad oksad ja taimed kahjustavad sõiduki värvi. Kuna auto värvi ei olnud soovi muuta, siis sai valitud läbiapistev Xpel Ultimate Plus kile.

CADILLAC CT6

Selle Cadillaci mudeli näol on tegemist tõelise haruldusega Eestis. Vaid viiest autost kahega on Kileprofil olnud au töötada. Seekord oli kliendi sooviks katta vaid enim kuluvad osad autokerest – esituled, uksepakud, pagasiruumi laadimisala ning ukselinkide ümbrus. Lisaks katsime ukseklaasid ning tagaklaasid toonkiledega.

KIA STINGER

See Kia Stinger sai kogu kerele kaitsva Xpel kaitsekile. Lisaks kiletasime Kia märgid velgedel, pagasiluugil ning  kapotil Xpel Black kaitsekilega. Toonkiledega said kaetud ka sõiduki klaasid.

BMW 850

Mõnikord jõuavad meie töökotta ka sellised autod, mille puhul on tellitud nii klaaside kiletamine kui ka kere kiletamine. See BMW 850 sai esiuste klaasidele toonkile Gal50 ning tagumise pamperi küljeosadele kaitsekiled.

PORSCHE TAYCAN

See sinine Porsche Taycan oli kiletamise hetkeks sõitnud vaid 5000 km, ent teedel lendavate kivide, tolmu ja prahi tõttu olid autol juba esimesed pindmised kriimud. Edasiste kahjustuste vältimiseks sai auto esistange, kapott, esituled, esitiivad, lingialused ja tagastange laadimisala kiletatud Xpeli kaitsekilega. Kui auto juba töökojas oli, siis kliendi soovil kiletasime ka tagaklaasi Per15 toonkilega.

Shares