Dekoratiivkiled

DEKORATIIVKILED

Dekoratiivkiled

Dekoratiivkilede valik on väga lai. Dekoratiivkilesid on saadaval paljude mustrite ja värvidena, läbipaistvaid ja läbipaistmatuid. Kui olemasolevate valikute hulgast sobivaid ei leia, siis dekoratiivkilesid on võimalik toota ka erilahendustena. Dekoratiivkilesid kasutatakse väga erinevatel eesmärkidel. Dekoratiivkiledega on võimalik muuta klaaside värvi, tekitada klaasidele erinevaid mustreid ja lisada infograafikat. Büroodes on kiledega võimalik anda ruumidele korporatiivbrändingust lähtuv ilme ning visualiseerida ettevõttele olulisi saavutusi ja eesmärke.

Mattkile

Mattkilet kasutatakse tihti klaasvaheseintel, mille puhul on kilest välja lõigatud kliendi poolt ette antud muster. Mattkilet paigaldatakse ka privaatsuse eesmärgil, kui on vaja kaitsta end uudishimulike pilkude eest. Mattkile piirab vaate, kuid säilitab ruumis valguse.

Värvilised kiled 

Värvilised kiled on eelkõige ruumiilmestajad ning omavad sisekujunduslikku eesmärki. Värvilisi kilesid on olemas läbipaistvaid, läbipaistmatuid, vitraaž efektiga, täiesti selgeid ja valgust läbikumavaid. Kuna teatavasti on erinevatel värvidel erinev emotsionaalne mõju, siis värviliste kiledega on võimalik muuta edukalt hoone atmosfääri. 

Shares