TEHTUD TÖÖD | Autoklaaside kiletamine ja klaasitööd

JEEP GRAND CHEROKEE

Seekord sai vastupidiselt tavapärasele kiletatud hoopis esiklaas ja esiuste klaasid. Esiustele läks Sup40 kile, esiklaasile UltraVision Chameleon Light BL kile.

CORVETTE

Selle punase Corvette tagaklaasi toonisime vastavalt kliendi soovile tumedamaks. Kasutatud sai Performer 5% kilet.

VOLVO XC90

Pärast autokere matistamist vajasid uuendust ka autoklaasid, mille tumendatud klaasid ei sobinud enam keretooniga kokku. Klient soovis midagi erilist ning nii said auto tagumised klaasid kaetud tavaliselt hoonete kiletamiseks sobiliku 3M Night Vision 15 kilega.

LAND ROVER DEFENDER

Auto esiuste klaasidel sai kasutatud Performer 70 kile, tagumiste uste klaasidel ning katuse ja pagasiruumi klaasidel kasutasime Performer 05 kile. Antud kiletamise puhul tuli esmalt kõik klaasid eemaldada, sh ka kongi osa klaasid, mis on keskmisest keerulisem ning seetõttu paljud kiletajad ei tee.

AUDI Q5

Antud autol said kiletatud kõik klaasid peale esiklaasi. Kiled valisime Solargard Quantum sarjast, et vastavalt kliendi soovile tekitada klaasidel sujuv üleminek ning piirata päikesevalgust rohkem just auto tagumises osas. Esiustel kasutasime Solagard Quantum 52 kilet, tagumistel ustel Quantum 28 kilet ja tagumisel klaasil Quantum 14 kilet.

AUDI A6

Autol sai tagumiste uste klaasidel ning tagumisel klaasil kasutatud Solargard CH32 kilet, et piirata salongi pääsevat päikesevalgust ning lisada privaatsust.

AUDI Q5

Autol sai kiletatud tagumiste uste klaasid ja pagasiruumi klaas. Kasutasime Solargard Quantum 28 kilet.

Ml BRABUS

Autol said kiletatud kõik klaasid Solargardi kiledega. Vastavalt klaasi asukohast kasutasime erineva tooniga kilesid, et luua sujuv üleminek. Kasutatud sai Solargard 13, 22, 32 ja 70 kiled.

MERCEDES BENZ E-KUPEE

See Mercedes sai kõigile klaasidele toonkiled, ka esiklaasile. Esiklaasile heledam, 70% kile, ukseklaasidele 35% kile ja tagaklaasile kõige tumedam 15% kile. Lisaks privaatsuse lisamisele aitavad toonkiled kaitsta ka autosisemust pleekimise eest ja tõrjuvad liigset päikesesoojust ning -valgust.

BUICK RIVIERA

Meie meistritel oli palju põnevust, kui kohale jõudis see haruldane ka Batmani sõdukina tuntud auto – Buick Riviera. Autole said paigaldatud toonkiled kõigile akendele. Küljed ja esiklaas said võimalikult läbipaistmatud 5% toonkiled, esiklaasile aga paigaldasime 35% läbipaistvama toonkile.

MATRA BAGHEERA

See haruldane oranž Matra Bagheera sai nii katusele kui ka tagaklaasile toonkiled. Katusele sai paigaldatud 3M 2080-G12 must läikiv toonkile ja tagaklaasile Per05.

KAATER

Lisaks kõiksugustele autodele oleme kiletanud ka kaatreid. Antud kaatri puhul sai kiletatud kõik klaasid. Esiklaaside kiletamiseks kasutasime Gal50 kilet, tagaosa kiletamiseks Per15 kilet.

MERCEDES BENZ SPRINTER 4X4 CUSTOM MATKABUSS

Meie meistrid on valmis töötama mis tahes suuruses sõidukiga. See matkabussiks soetatud Mercedes Benz Sprinter 4×4 vajas klaasidele toonkilet, et suurte akende tõttu kiiresti kerkivat sisetemperatuuri ohjeldada. Esiklaasile paigaldasime Llumar AIR75 kile, esiustele Solargard Gal50 kile ja küljeakendele ASWF Per05. Lisaks kiletasime ka esituled ja uksepakud, et neid kulumise eest kaitsta.

RANGE ROVER SPORT

See hõbehall Range Rover Sport sai klaasidele toonkiled. Kliendi soov oli saavutada hajutatud tonaalsus ning selle tõttu sai kasutatud tagaklaasil CH13 kilet, küljeustel CH32 kilet ja esiustel CH70 kilet.

Shares