REKLAAMIKILEDE VALMISTAMINE JA PAIGALDUS

Reklaamkilede valmistamine ja paigaldus

Pakume kvaliteetset ja kiiret reklaamkilede valmistamise ja paigaldamise teenust. Meie laiast tootevalikust leiad sobivaid lahendusi nii lühiaegseteks, keskmise pikkusega kui ka pikaaegseteks projektiks. Küsimuste korral aitavad meie eksperdid Sind sobiva valiku langetamisel!

–  Milleks reklaamkiled?

 

Reklaamkilede valmistamine on mõjus ettevõtte reklaamimise moodus, mis oma multifunktsionaalsuses sobib hästi kasutamiseks ka muul otstarbel, näiteks ajutiseks tähistamiseks, või dekoratiivsel eesmärgil.

Reklaamkilede kasutamine on hea meetod ettevõtte reklaamimiseks ning inimeste tähelepanu püüdmiseks ja neis huvi äratamises. Potentsiaalsetele klientidele meelde jäämiseks ja oma brändi sidumiseks enda tegevusalaga on tarvis eesmärgipärast tegutsemist, millest osa on ka linnapildis nähtaval olemine. Selleks tasub muuhulgas tähistada ka oma ettevõtte asukoht, paigaldades akendele firma logo, nime ja tunnusvärvidega reklaamkile. Samuti on hea enese nähtavalolekut tõsta mujal, milleks sobib hästi firmaauto(de) märgistamine firma logo ja nimega.

Reklaamkile kasutamine on ettevõtte jaoks suurepärane võimalus ühekordse väljaminekuga investeerida püsivasse brändinguvahendisse.

Reklaamkilesid on äärmiselt mugav kasutada ka juhul, kui on tekkinud vajadus lühiajaliste märgistuste järele. Semipermanentne liim, mida nende kilede paigaldamiseks kasutatakse, teeb kiled kuni 1 aasta jooksul alates paigaldusest enamikult pindadelt kergesti eemaldatavaks. See teeb reklaamkiled asendamatuks abivahendiks, kui on tarvis tähistada näiteks kohaviitu, müügitoetussilte, reklaamposte ja muud seesugust messide, kontsertide, muude ürituste ja ka teetööde ajal.

Reklaamkiled on sobiv lahendus klaasseinte, -uste, -akende, -sirmide, -kappide ja peeglite dekoreerimiseks. Nii kodu kui kontori klaas- ja peegelpinnad saab ilusa mustri, värvi ja efektiga kiledega hõlpsalt ja kiirelt ära kaunistada ning tulemus jääb hubane ja esteetiline. Pakume laia valikut erinevate dekoratiivsete efektidega reklaamkilesid igale maitsele.

Reklaamkiled saab jaotada kahte gruppi, mis peavad erinevalt sise- ja välistingimustele vastu: lühiajalised ning pika ja keskmise elueaga kiled.

–  Lühiajalised reklaamkiled

 

Antud kiled püsivad suurepäraselt kuni 5 aastaks. See teeb lühiajalised kiled parimaks lahenduseks, kui märgistamist on tarvis ajutise sündmuse korral: messid, teetööd, kontserdid, ajutised kohaviidad jmt. Värvivalik on lai ning saadaval on nii mati kui ka läikiva pinnaga kilesid.

–  Keskmise ja pika elueaga reklaamkiled

 

Antud reklaamkiled sobivad püsivamaks lahenduseks, kuna on palju vastupidavamad: ettevõtete logode märgistamiseks, kodu või kontori dekoreerimiseks jmt. Värvivalik on väga lai ning vastupidavus on olenevalt kilest ja keskkonnast 5-10 aastat.

Shares