Reklaamkilede valmistamine ja paigaldus

REKLAAMIKILEDE VALMISTAMINE JA PAIGALDUS

Reklaamkiled

Pakume kvaliteetset ja kiiret reklaamkilede valmistamise ja paigaldamise teenust. Meie laiast tootevalikust leiad sobivaid lahendusi nii lühiaegseteks, keskmise pikkusega kui ka pikaaegseteks projektideks. Küsimuste korral aitavad meie eksperdid Sind sobiva valiku langetamisel!

Miks valida reklaamkiled?

Reklaamkiled on mõjus ettevõtte reklaamimaterjal, mis oma multifunktsionaalsuses sobib hästi kasutamiseks ka muul otstarbel, näiteks ajutiseks infograafika edastamiseks või dekoratiivsel eesmärgil.

Reklaamkiled on hea vahend ettevõtte reklaamimiseks, inimeste tähelepanu püüdmiseks ja neis huvi äratamiseks. Markeerida tasub nii kontorit, kauplust kui ka tehast. Reklaamkiledega saab lihtsalt muuta hoone välisilmet ettevõtte nägu, paigaldades akendele firma logo, nime ja tunnusvärvidega kujundatud kile. Kiledega saab katta ka ettevõtte sõidukeid ning muuta need seeläbi mobiilseteks reklaamipindadeks. Reklaamkile kasutamine on ettevõtte jaoks suurepärane võimalus ühekordse väljaminekuga investeerida püsivasse brändinguvahendisse.

Reklaamkilesid on võimalik kasutada ka ajutiste reklaamlahenduste teostamiseks. Semipermanentne liim, mida nende kilede paigaldamiseks kasutatakse, teeb kiled kuni ühe aasta jooksul alates paigaldusest enamikult pindadelt kergesti eemaldatavaks. See teeb reklaamkiled asendamatuks abivahendiks, kui on tarvis tähistada näiteks kohaviitu, müügitoetussilte, reklaamposte ja muud seesugust messide, kontsertide, muude ürituste ja ka teetööde ajal.

Reklaamkiled on sobiv lahendus klaasseinte, -uste, -akende, -sirmide, -kappide ja peeglite dekoreerimiseks. Nii kodu kui ka kontori klaas- ja peegelpinnad saab ilusa mustri, värvi ja efektiga kiledega hõlpsalt ja kiirelt ära kaunistada ning tulemus jääb hubane ja esteetiline. Pakume laia valikut erinevate dekoratiivsete efektidega reklaamkilesid.

Lühiajalised reklaamkiled

Antud kiled püsivad pindadel kuni 5 aastat. See teeb lühiajalised kiled parimaks lahenduseks, kui märgistamislahendused on oma olemusel ajutised: messid, teetööd, kontserdid, ajutised kohaviidad jm. Värvivalik on lai ning saadaval on nii mati kui ka läikiva pinnaga kilesid. Lühiajalised kiled sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes, ent sõltuvalt keskkonnast võib erinevatel kiledel olla erinev eluiga.

Keskmise ja pika elueaga reklaamkiled

Antud reklaamkiled sobivad püsivamaks lahenduseks, kuna on palju vastupidavamad. Sellisteks lahendusteks võivad olla ettevõtete logod ja bränding hoonetel, eramute ja büroohoonete disainlahenduse jmt. Värvivalik on väga lai ning vastupidavus on olenevalt kilest ja keskkonnast 5-10 aastat.

Shares