Puhastusteenus

PUHASTUSTEENUS

Puhastusteenused Kileprofi koostööpartnerilt

Puhastusteenus

Pakume kvaliteetseid autode puhastusteenuseid oma kogenud koostööpartneri juures. Meie koostööpartner on aastaid autode hooldusele pühendunud ja omab kõiki vajalikke oskusi ning teadmisi pakkumaks professionaalset teenust. Nad lähenevad igale autole individuaalselt, valides just antud auto spetsiifikast lähtuvalt parimad võimalikud tooted, tagades sellega optimaalseima tulemuse.

Regulaarne hooldamine on auto omaduste säilitamiseks vajalik investeering. Korrapäraselt peab hoolitsema nii auto tehnilise poole kui ka välimuse eest. Visuaalne aspekt on oluline, ent hooldamine kaitseb ka auto väliskesta, mida on Eesti muutlike ilmastikuolude ning soolatud talveteede puhul eriti tähtis teha. Korralik puhastuspakett“ pikendab auto eluiga, muudab välimuse ilusamaks ning sõiduk näeb hooldusest tulles hoobilt uuem välja. Iga sõiduk on hooldamist väärt! 

Teenuste nimekirjas on kõik kõrgetasemelises autopuhastussalongis tehtavad tööd:

 

Välipesu

Välipesu käigus tehakse autole täielik pigieemaldus, šampoonipesu, velgede süvapuhastus, kuivatus, uksevahede ja kummimattide puhastus ning rattakoobaste pesu.

Mootoripesu

Mootoripesu käigus puhastatakse mootori välimised pinnad, mootoriluugi ja -ava ääred ning mootoriluugi sisemine pind.

Salongi koristus

Teenus sisaldab salongi puhastamist tolmuimejaga ning klaaside pesu seest poolt. Lisaks puhastatakse ja hooldatakse armatuurlaud ja plastpinnad ning ventilatsiooniavad.

Salongi keemiline puhastus

Antud teenuse hulka kuulub salongi ja pagasiruumi pindade keemiline märgpuhastus, nahkpindade puhastus ja hooldus, plastikpindade puhastus ja hooldus ning siseklaaside puhastus. Vajadusel tehakse ka istmete märgpuhastus.

Nahahooldus

Puhastatakse nahkdetailid (istmed, polstrid, armatuurlaud, rool ja muu) ja hooldatakse neid pärast seda nahakreemi ja kaitseainega.

Vahatamine

Vahatamise hulka kuulub välipesu, täielik pigieemaldus, käsitsi vahatamine, plastikpindade hooldamine ja velgede süvapuhastus.

Poleerimine

Poleerimisteenuse käigus viiakse läbi välipesu, kuivatus, erinevad poleerimisetapid ja vahatamine.

Auto müügieelne ettevalmistus

Teenusega valmistatakse auto täielikult müügiks ette ning puhastatakse põhjalikult. Autole tehakse välipesu, mootoripesu, poleerimine, vahatamine ja salongi keemiline puhastamine. Pärast seda näeb auto välja nagu uus!

Kui sinu soovitud teenust ülalnimetatud teenuste hulgas ei leidu, siis võta meiega julgelt ühendust ja küsi lisa!

Shares