PUHASTUSTEENUS

Pakume autode pesuteenuseid läbi oma koostööpartneri.

–  Puhastusteenus

Pakume kvaliteetseid autode puhastusteenuseid läbi oma kogenud koostööpartneri.
Usalda oma auto meie kätte ja lase meie koostööpartneri oskuslikel töötajatel oma sõiduki eest kõige kõrgema professionaalsusega hoolitseda.Meie koostööpartner on aastaid autode hooldusele pühendunud ja selle käigus on nad omandanud laia kogemuste pagasi. Nad lähenevad igale autole individuaalselt, valides just antud auto spetsiifikast lähtuvalt parimad võimalikud tooted ja lähenemisviisid, tagades sellega optimaalseima tulemuse. Aastatepikkusest tegutsemisest on välja kasvanud teadmised, mis meetodid ja vahendid autode hooldusmaailmas kõige paremini toimivad ning mis mitte. Sellest tulenevalt saab Sinu auto meie kaudu parima võimaliku hoolduse osaliseks!Regulaarne hooldamine on auto omaduste säilitamiseks vajalik investeering. Korrapäraselt peab hoolitsema nii auto tehnilise poole kui ka välimuse eest. Visuaalne aspekt on oluline, ent hooldamine kaitseb ka auto väliskesta, mida on Eesti muutlike ilmastikuolude ning soolatud talveteede puhul eriti tähtis tehs. Korralik „puhastuspakett“ muudab auto kestlikuks ja koheselt palju ilusamaks ning sõiduk näeb hooldusest tulles hoobilt uuem välja. Iga sõiduk on hooldamist väärt!

Teenuste nimekirjas on kõik kõrgetasemelises autopuhastussalongis tehtavad tööd:

 

Välipesu
Välipesu käigus tehakse autole täielik pigieemaldus, šampoonipesu, velgede süvapuhastus, kuivatus, uksevahede ja kummimattide puhastus ning rattakoobaste pesu.

Mootoripesu käigus puhastatakse mootori välimised pinnad, mootoriluugi ja -ava ääred ning mootoriluugi sisemine pind.

Salongi koristus
Teenus sisaldab salongi puhastamist tolmuimejaga ning siseklaaside puhastust. Lisaks puhastatakse ja hooldatakse armatuurlaua- ja plastpindu ning ventilatsiooniavasid.

Salongi keemiline puhastus
Antud teenuse hulka kuulub salongi ja pagasiruumi pindade keemiline märgpuhastus, nahkpindade puhastus ja hooldus, plastikpindade puhastus ja hooldus ning siseklaaside puhastus. Vajadusel tehakse ka istmete märgpuhastus.

Nahahooldus
Puhastatakse nahkdetailid (istmed, polstrid, armatuurlaud, rool ja muu) ja hooldatakse neid pärast seda nahakreemi ja kaitseainega.

Vahatamine
Vahatamise hulka kuulub välipesu, täielik pigieemaldus, käsitsi vahatamine, plastikpindade hooldamine ja velgede süvapuhastus.

Poleerimine
Poleerimisteenuse käigus viiakse läbi välipesu, kuivatus, erinevad poleerimisetapid ja vahatamine.

Auto müügieelne ettevalmistus
Teenusega valmistatakse auto täielikult müügiks ette ning puhastatakse põhjalikult. Autole tehakse välipesu, mootoripesu, poleerimine, vahatamine ja salongi keemiline puhastamine. Pärast seda näeb auto välja nagu uus!

Kui sinu soovitud teenust ülalnimetatud teenuste hulgas ei leidu, siis võta meiega julgelt ühendust ja küsi lisa!

Shares