Autode ülekiletamine

AUTODE ÜLEKILETAMINE

Autokerede kiletamine

Autode keresid kiletatakse väga erinevatel põhjustel. Tegemist on multifunktsionaalse vahendiga, mis võimaldab üheaegselt kaitsta autot ning muuta selle välimust.

  • Värvi muutmine – firmaautod, mis peaksid välja nägema ühesugused. Korporatiivsõidukite puhul on võimalik lisada ka ettevõtte brändist tulenevaid elemente. Värvi muutmise eesmärgil kiletatakse ka näiteks taksosid ning operatiivsõidukeid (politsei, kiirabi, päästeamet), mille välimusele on kindlad nõuded.
  • Disain ja tuning – autokeresid on võimalik kiletada osaliselt või tervenisti. Kiledega saab muuta auto välimust täielikult, lisada omapära ja muuta see silmapaistvamaks. Disaini eesmärgil kiletatakse näiteks ralliautosid ja demoautosid.
  • Auto originaalvärvi kaitse – kiletamisega on võimalik sõidukit kaitsta väiksemate kriimustuste, värvi pleekimise (UV-kaitse), putukaplekkide, väiksemate kivide, soola ja pigi eest. Eemaldades kile mitu aastat hiljem, on auto originaalvärv laitmatus korras. Kile eluea pikendamiseks peaks enne tööde teostamist auto korralikult puhtaks pestud pigist ja putukaplekkidest.

Kõigile autokerede kiledele anname garantii. Garantiiaja pikkus kiledele on alates kahest kuni seitsme aastani, sõltuvalt kile hinnast.

Shares