KKK

Töö ajakulu?

Kuna omame pikaajalisi kogemusi, on enamus automargid meile tuttavad.Lihtsama auto tagaosa toonimine võtab üldjuhul aega 1,5-2 tundi,terve ringi(esiukse klaasid lisaks) toonimine umbes 2-3 tundi.Vähemlevinumate ja eksklusiivsemate autode toonimise protsess võib kesta ka rohkem kui 6 tundi.

Millest sõltub hind?

Enamlevinumate autode toonimise hinnaklass on üldjuhul sama. Toonimise hinda kujundab komplekteerimise keerukus ja ajakulu.

Kui tumedad on lubatud?

Klaasidel, mis jäävad juhist tahapoole, piirangud puuduvad.EV seadused näevad ette, et juhiukseklaas peab läbi paistma 70% ja tuuleklaas 75%.

Kas auto peab enne ära pesema?

Auto pesemine enne toonimisse toomist on soovituslik.Meeldiv oleks kiletada autot, mis ei ole tulnud offroadilt.Väga must auto mõjutab toonkile paigalduskvaliteeti!

Kas suuremad asjad autos jäävad segama?

Võimalusel võiks olla auto tühi asjadest nt. lapsevanker, jalgratas, muu spordivarustus või tööriistad.

Kui kvaliteetsed on kiled?

Meie pakutavate kilede garantiiaeg algab 3 aastast, kallimatel kiledel ulatub see 15 aastani.Meie kliimas kestavad hästi ka lühema garantiiajaga toonkiled.Kuna toonkile katab kriipimisvastane kiht, peab kile vastu ka väiksematele mehhaanilistele jõududele.

Garantii

Anname oma tööle 1 aastase garantii.Garantii hõlmab selliseid olukordi kus komplekteerimise käigus on jäänud mõni auto salongi detail nagisema, pole korralikult tagasi paigaldatud või on töö käigus hoopis purunenud. Toonkilede garantii on 3-15 aastat.

Milline näeb välja kiletamise protsess?

Töö käigus eemaldatakse vajadusel autost tagaaknalaud (sedaankerega auto puhul), uksepolstrid, ustest võetakse välja klaasid(liimitud klaasid jäävad kere külge). Klaasi sisemisele pinnale paigaldatakse kile ja jäetakse kuivama kuni kile on täielikult klaasi külge liimunud. Erilist tähelepanu pöörame komplekteerimisele. Kuna omame levinumaid polstritüübleid, vahetame purunenud tüüblid välja, et vältida igasuguseid niginaid ja naginaid.

Helista meile +372 5649 5010 või saada e-mail aadressil info@kileprof.ee