Performer 70 was installed on the windshield, and Performer 05 film on the rest of the windows. All windows had to be removed for installation.
Selle auto kiletamisel kasutasime eri klaasidel erinevaid kilesid vastavalt soovitud tulemusele. Esiuste klaasidele paigaldasime Performer 70 kile, tagumiste uste klaasidele ning katuse ja pagasiruumi klaasidele Performer 05 kile, et saavutada ühtlane ja sobiva tumedusastmega üldmulje.
Antud töö tegi eriliseks see, et enne kiletamist tuli esmalt eemaldada kõik klaasid, sh ka kongi osa klaasid. See on keskmisest keerulisem etapp ning just seetõttu paljud kiletajad seda tööd ette ei võta. Meie jaoks oli oluline teha kiletus korrektselt ja täpselt, arvestades ka selle projekti tehniliselt nõudlikumat poolt.