+372 5649 5010
Kileprof

Alexela Loo tankla

Alexela Loo tankla sai päikesekaitsekiled, sest pikalt ruumi paistnud päike küttis sisetemperatuuri kõrgeks. Kile valiti lisaks funktsioonile ka välimuse järgi, et sobituda sinaka alatooniga klaasidega ja mitte muuta fassaadi ilmet.

Alexela Loo tanklas tekkis päikesekaitsekilede vajadus eelkõige päevadel, kui päike paistis pikalt ruumi ning küttis sisetemperatuuri ebameeldivalt kõrgeks. Selle mõju vähendamiseks paigaldati akendele päikesekaitsekiled, et hoida sisekliima ühtlasem ja meeldivam.

Konkreetne päikesekaitsekile valiti lisaks funktsionaalsusele ka välimust silmas pidades. Juba sinaka alatooniga klaasidele valiti kergelt sinakas läbipaistev kile, et fassaadi ilme ei muutuks. Tööde tellija oli Alexela Group AS.

Teostatud tööd
  • päikesekaitse kiletamine
  • pindade ettevalmistus ja puhastamine
  • päikesekaitsekilede valmistamine vastavalt joonistele
  • päikesekaitsekilede paigaldus
Projekti andmed
Materjal
Solargard SX-80 Sentinel
Tellija
Alexela Group AS
Kategooria
Hooned
Küsi hinnapakkumist

Projektifotod

Tööprotsess

Kileprof — Alexela Loo tankla