Turvakiled

Turvakile lahendab väga palju probleeme turvalisuse ja ohutuse valdkonnas. Kile kaitseb potensiaalse varguse eest  ning lisaks sellele pakub otsest kaitset ka teravate ja ohtlike klaasikildude eest, mis võivad tekkida vandalismi, plahvatuse või klaasi iseenesesliku purunemise korral.

Turvakilesid on saadaval erineva paksuse ja tugevusomadustega- kaitseks sissetungimise eest ja ohutuse tagamiseks suurte klaaspindade puhul nende purunemise korral. Turvakiledega on võimalik muuta klaaside turvaklasse kõrgemaks P2A-st P3A või isegi P4A.

Turvakile kaitseb klaase plahvatuse korral, õnnetusjuhtumite ja vandalismi eest. Lendav ja lahtine klaas on plahvatuse korral suurimaks surma- ja vigastuste põhjustajaks. Näiteks viimati Oslos toimunud pommiplahvatuses tekitasid 90% vigastustest purunenud klaasikillud.

Klaasile paigaldatud turvakile tõstab klaasi vastupidavust löögile ning hoiab purunenud klaasikillud kilede küljes, ka peale mitmeid lööke ja põrutusi. Klaasi purunedes hoiab turvakile klaasikilde koos ning aken püsib raamis, mis tagab edasise tegevuse võimalikkuse ruumides.

Turvakilesid on saadaval ka toonitud kujul. Valikus on ka peegelpindadega kilesid, mis tõrjuvad eredat ja silmipimestavat päikesevalgust, tõrjuvad akende kaudu tulevat soojusenergiat ja lisaks pakuvad kaitset päikese pleegitava mõju eest.

Selge ja läbipaistev turvakile on klaasil värvitu ja nähtamatu. Turvakilel ei ole peegeleffekti ja see ei muuda klaasi välimust.  Aknad on endiselt selged ja puhtad.

Majaklaaside kiletamisel on lihtsamate turvakilede korral lähtehinnaks 25€/m2, millele lisandub käibemaks. Täpne hind sõltub valitud materjalist, objekti asukohast, klaaside seisukorrast, klaasidele ligipääsetavusest jne.

 

Saada meile päring

 

Helista meile +372 5649 5010 või saada e-mail aadressil info@kileprof.ee